Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ztráta čokoládového panenství

Je tomu téměř na den přesně rok, kdy jsem v rámci oslavy ztráty svobody dostala darem možnost ztratit i své čokoládové panenství. Zážitek  z čoko masáže mi byl dosud utajen a ani nevím o někom, kdo by byl takto již zmasírován, proto jsem dala pouze na radu Romči, že pro absolvování je nejvhodnější depresivní sychravé počasí – což  tento týden je splněno  na 100 %.o)

Natěšená a plná odhodlání užít si tuto relaxační proceduru jsem se dostavila do relaxačního centra Namakdan v blízkosti Anděla. Nevím proč, ale nějak mě nenapadlo a nečekala jsem, že čokošku na mě bude patlat chlap, ale stalo se .o) Tajně podezírám holky, že to věděly a chtěly, abych si tenhle „šok“ užila v rámci předsvatebního shonu. Bohužel vlivem okolností jsem se k absolvování dostavila až po roce stráveném v manželství  😀

Procedura se konala v malé útulné místnosti, kde byly rozmístěné svíčky, hrála moje oblíbená Enya a hned po začátku nanášení  čokoládového peelingu byla i provoněna čokoládou. Když jsem byla pokryta čokoládou, začal Ondřej jemně kroužit prsty a masírovat mé ztuhlé svaly. Zpočátku jsem sice cítila trochu napětí (aby ne, když mi masíroval špeky cizí chlap!), ale to se během chvilky vytratilo a já si až do konce jen vrněla.o)

Co říci závěrem?

Samozřejmě jsem si lízla, zda je to sladké O:-) NENÍ.o), ale jinak doufám, že má kůže maximálně využila účinků kakaa a zabránila pronikání volných radikálů, vstřebala vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty a bylo tak zabráněno stárnutí pleti, jak se avizuje v propagačních letáčcích. Dále ale mohu určitě potvrdit, že čoko masáž podporuje dobrou náladu. S tou jsem po dvou hodinách spěchala domů za Petrem, aby si mé nálady užil a získal tak taky zážitek z mého zážitku.o)

Holky děkuji, bylo to moc fajn!!!

© Eliška

Komentáře jsou uzamčeny.