internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Yesterday | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Yesterday

Včera jsme absolvovali v Karlíně vrchol letošního festivalu TANEC Praha, konkrétně představení Yesterday, o kterém londýnský The Times píše, že je …“plné ohromujících obrazů…je provokativní, chytré a osvěžující“…A přesně takové bylo!!!! Úžasný zážitek.o)
Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO+

Poprvé u nás vystoupil jeden z nejlepších britských tanečních souborů, Jasmin Vardimon Company – vedený stejnojmenou choreografkou.

Představení obsahuje zběsilý, provokativní tanec, ale i okamžiky krásy a něhy. Kombinuje současný tanec s fyzickým divadlem a projekcemi, animacemi. Těla tanečníků se rozpohybovala na hudbu Wolfganga Amadea Mozarta, Johna Lennona a Yoko Ono nebo kapely Frankie Goes to Hollywood. Pro choreografku je při tanci nejdůležitější důraz na tělo. „Hlavní myšlenkou představení je ohlédnutí za minulostí tak, jak si ji pamatuje naše tělo, spíš než to, co je o ní zapsáno v naší mysli. Pro všechno, s čím nechceme být spojováni, má jazyk nějakou metaforu. Rakovinnou buňku chápeme jako něco přicházející zvenku, spíš než jako produkt naší vlastní společnosti,“ poznamenala k představení choreografka.“Je to současný styl, který zahrnuje fragmenty našeho života v jeho směšnosti i v jeho katastrofičnosti.

O autorce:

Jasmin Vardimon je vůdčí osobností britského tanečního divadla. Bývá oceňována za jedinečnou choreografii a inovativní využití digitálních technologií. Její dílo je charakteristické pronikavým zkoumáním lidského chování, chápavým humorem a smělou a poutavou dramatičností. Jasmin se narodila a byla vychována v kibucu ve středním Izraeli. Stala se členkou Kibbutz Dance Company a v roce 1995 vyhrála cenu British Council „On the way to London”. V roce 1997 se přestěhovala do Londýna, kde založila Jasmin Vardimon Company.

Zdroj: www.scena.cz

Komentáře jsou uzamčeny.