Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Velká zebra aneb jakže se to jmenujete?

Včera jsme po opravdu náročném dni dorazili do divadla.  Očekávali jsme naprosté vypnutí mysli umocněné zábavným večerem.  Tento náš cíl byl do puntíku splněn díky této nenáročné konverzační komedii!

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Obsah:

 Christian byl již dvakrát ženatý a pokaždé ho vztah přestal po krátké době naplňovat. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel vždy ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil. Při třetím stejném pokusu mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho. Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář svým „vdovám“ i nové snoubence. V hlavních rolích uvidíte Ondřeje Vetchého, Jaromíra Dulavu, Kateřinu Hrachovcovou, Danu Černou, Martinu Hudečkovou, Otmara Brancuzského.

Komentáře jsou uzamčeny.