internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Úžasná svatba | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Úžasná svatba

Brilantní akční komedie stojící na dobré paměti herců a na jejich pohybovém nadání. Na malé scéně Divadla ABC – Abíčku, to zvládli v sobotu dokonale.

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

robin-hawdon-uzasna-svatba-0

 
Jeviště Ábíčka umožňuje téměř fyzický kontakt s diváky v hledišti a herci si tak nemohou dovolit něco odfláknout nebo podcenit. Navíc díky skvěle navržené scéně Kateřiny Baranowské, jež využívá na plných sto procent miniaturní rozměry jeviště, a velmi vtipným mobilním řešením je schopna scénu rozdělit hned na několik menších virtuálních místností, má hra neuvěřitelné tempo a švih. 

Herci. Každý jednotlivě i všichni společně makají na plný výkon a do svého herectví dávají pořádný kus hereckého kumštu. Všichni hrají do hlediště a daří se jim nic nepřehánět. Všichni jsou dobře slyšet a je jim i velmi dobře rozumět. Právě díky malému prostoru musejí hrát i tělem a s čistým svědomím lze říci, že všem jejich mimické schopnosti pomáhají jejich postavu je zdůraznit. Navíc nikdo z nich není na jevišti hercem, hrajícím svou roli, oni těmi svými postavami opravdu jsou. Ať už mluvíme o Lucii Pernetové v roli nevěsty Ráchel, Martinu Písaříkovi coby jejím nastávajícím, Zuzaně Kajnarové v roli frivolní Judy, Miroslavu Hraběti jako svědkovi, pokojské v podání Kamily Špráchalové a pro roli nastávající tchýně narozené Haně Doulové, budu jen a jen chválit.
Lucie Pernetová zaujme svou lehkostí a přirozeností s níž dokáže měnit „své“ nálady a rozpoložení. Díky dokonalé práci s hlasem se v jednu chvíli na nejvyšší možnou míru vytočená Harpie mrknutím oka mění na klidnou a hodnou ovečku. Svědek Tom Miroslava Hraběte zase udivuje svou schopností nechápat věci nad míru jasné a logické. Jeho tupost však není zase až tak směšná, spíše tu a tam smutná. Hana Doulová je, coby potenciální tchýně, protivná už jen svým oblečením a výrazem obličeje. Vše dokáže ještě vystupňovat svými „krůtími“ pohyby a příšerně ječivým hlasem, jímž doslova seká své repliky, až běhá mráz po zádech. Klobouk dolů před jejím výkonem.

Zkrátka a dobře Úžasná svatba je na malé scéně pražského Divadla ABC skvělou volbou na sobotní odpoledne nebo večer.
kamila-sprachalova-smalllucie-pernetova-smallmartin-pisarik-smallmiroslav-hrabe-smallzuzana-kajnarova-smallhana-doulova-small

 

Zdroj: upraveno z www.mdp.cz

Komentáře jsou uzamčeny.