internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
To je fičák … už je mi kvartál .o) | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

To je fičák … už je mi kvartál .o)

První čtvrtletí svého života má náš potomeček úspěšně za sebou. Daniel je absolutně úžasný a my už si ani neumíme představit, že tu někdy nebyl. Když se na nás usměje, spíše se tedy začne řehtat, je to ten nejkrásnější zážitek. Obzvlášť v nočních a brzkých ranních hodinách je okouzlující.o) Kromě stále se zlepšujícího a zvyšujícího se hlasového projevu ve formě výskání se zdokonalují i jiné části vývoje našeho prťavce.

Ve stručnosti:
Dudlík na milost Daneček nevzal ani jeden, takže máme bezdudlíkové dítě milující vodu. Koupeme v „kyblíku“ tak dlouho dokud se mu neudělají varhánky O.-) V posledních dnech objevil ručičky, jejichž pomocí slintá co to dá. Má krásné nehtíky, ale musí se obden stříhat, jinak je sám sobě nebezpečný a všude poškrábaný. Už i krásně pase kobylky. Dle včerejší kontrolní návštěvy u pediatričky hlásíme 5970 g  a 63,5 cm, což odpovídá ukázkovému přibývání na váze .o)
Myslím, že jako rodinka to zvládáme bezvadně – doma máme uklizeno, občas i navařeno a najde se i nějaký ten čas na oblíbené fotky – mrkněte:

Komentáře jsou uzamčeny.