Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

To je fičák … už je mi kvartál .o)

První čtvrtletí svého života má náš potomeček úspěšně za sebou. Daniel je absolutně úžasný a my už si ani neumíme představit, že tu někdy nebyl. Když se na nás usměje, spíše se tedy začne řehtat, je to ten nejkrásnější zážitek. Obzvlášť v nočních a brzkých ranních hodinách je okouzlující.o) Kromě stále se zlepšujícího a zvyšujícího se hlasového projevu ve formě výskání se zdokonalují i jiné části vývoje našeho prťavce.

Ve stručnosti:
Dudlík na milost Daneček nevzal ani jeden, takže máme bezdudlíkové dítě milující vodu. Koupeme v „kyblíku“ tak dlouho dokud se mu neudělají varhánky O.-) V posledních dnech objevil ručičky, jejichž pomocí slintá co to dá. Má krásné nehtíky, ale musí se obden stříhat, jinak je sám sobě nebezpečný a všude poškrábaný. Už i krásně pase kobylky. Dle včerejší kontrolní návštěvy u pediatričky hlásíme 5970 g  a 63,5 cm, což odpovídá ukázkovému přibývání na váze .o)
Myslím, že jako rodinka to zvládáme bezvadně – doma máme uklizeno, občas i navařeno a najde se i nějaký ten čas na oblíbené fotky – mrkněte:

Komentáře jsou uzamčeny.