internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Thiller Live - koncert | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Thiller Live

2.4.09 jsme plni očekávání dorazili do Kongresového centra, kde bylo připravena show k poctě legendárního Michaela Jacksona.

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

michaelRoztomilý černoušek z Jackson 5, Král popu, hudební ikona několika dekád. Dnes už sice Michael Jackson po všech svých eskapádách vzbuzuje spíše soucit, ale byly časy, kdy stál na úplném vrcholu. Zavzpomínat na tuto dobu mohli včera večer návštěvníci Kongresového centra – do Prahy až z Broadwaye poprvé dorazil úspěšný muzikál Thriller Live, rekapitulující ve zkratce (skoro tříhodinové) hudební dráhu této ikony. Bylo na co se dívat.

Na první pohled nebyla úchvatná ani hlavní minimalistická dekorace (vyvýšený můstek se schodištěm po obou stranách + taneční plocha), která vizuálně nezapadala hlavně kvůli zajímavé práci s projekci a světly, jež po lusknutí prstu měnily atmosféru jednotlivých písní), ani samotné místo produkce – pražské Kongresové centrum. Ukázalo se však, že dobrá show se dá udělat prakticky kdekoliv.

Na začátku to trochu vypadalo, že se celý večer zvrhne v lacinou promo kampaň velkého Michaela. Nad pódiem se rojily nápisy o jeho triumfech, do toho před publikum nastoupil jeden ze zpěváků a jal se recitovat život ikony v heslech a číslech. Pak ale konečně dostala prostor hudba. A když naběhnou na pódium Jackson 5 a dají vám na přivítanou takové hitovky jako I Want You Back nebo ABC, navíc v oné typické, živelné černošské choreografii, začínáte tušit, že tenhle muzikál bude mít do Draculy a podobně usedlých domácích záležitostí hodně daleko. Diváci to koneckonců pocítili poměrně záhy.

Celý ansámbl byl totiž „interaktivní“, od začátku komunikoval se svým publikem, rozděloval naplněný sál i balkóny na polovic a udílel jim pokyny, co dělat (a sál kupodivu reagoval). V první polovině představení, které vrcholilo „údernickou“ Can You FeelIit od Jackson 5 se sice ještě zas tolik „nepařilo“, ale v druhé polovině už se zaplnily i uličky vedle sedadel a sál se tak proměnil na několika místech spíš v taneční parket. Teprve po přestávce se totiž dostavily vypalovačky jako Smooth Criminal (spolu s Dangerous dost možná nejlepší výstup večera), Thriller, Bad, Beat it, Dirty Diana nebo přídavková Billy Jean.

Z Broadwaye dorazila čistá energie – perfektně sehraní tanečníci a zpěváci, kteří večer měli pevně ve svých rukách (někteří při předvádění nejklasičtějšího „rozkrokového Michaela“ doslova).  Žádný spojující příběh se nekonal, tohle byla prostě „jen“ barevná, energická estráda, která si publikum získala retro kouzlem a energií. Něco na tom Michaelovi prostě bylo.

Zdroj: http://www.koule.cz/cs/clanky/michael-jackson-thriller-live-estrada-v-nejlepsim-slova-smyslu-599.shtml

Komentáře jsou uzamčeny.