internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Šťastná rada – Nebavte se s každým! .o) | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Šťastná rada – Nebavte se s každým! .o)

Jestli chcete, aby se vám dařilo líp, mluvte hlavně s těmi, kterým už dobře je.

To, s kým se stýkáme, má prý zásadní vliv na to, jak žijeme. Vzájemně se totiž napodobujeme. Když se vdaná kamarádí s partou rozvedených, s velkou pravděpodobností podá taky žádost  o rozvod (psychologové tomu říkají nákaza rozvodem). Když se na nás někdo usměje, nejspíš mu to oplatíme, i když jsme si nezačali. Neděláme totiž to, co chceme, ale to, co dělají ostatní. Proto je tak důležité mít kolem sebe dobré lidi, příklady prostě táhnou! Nedaří se vám v lásce? Povídejte si s někým, kdo má muže rád, a naučte se, jak se to dělá. Nejde vám práce? Skamaraďte se s úspěšnější kolegyní a napodobujte ji. Nemůžete zhubnout? Najděte si štíhlou kamarádku a jděte s ní běhat. Dá to víc práce než si ve dvou lízat rány, ale zase se dřív uzdravíte.

A jestli máte zrovna štěstí a daří se vám na všech frontách, buďte příjemná na ty, co jsou dole. Až se kolo otočí, oni vám to oplatí!

Komentáře jsou uzamčeny.