internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Společenská sobota - 02/2010 | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Společenská sobota – 02/2010

V sobotu 27.2.2010 jsme s Petrem a holkama byli téměř po roce zkontrolovat Klikovic Janičku. Obhlídli jsme i místní kočárkový terén a udělali pár obrázků.

Po tomto příjemném odpoledni jsme vyrazili do baru v centru – olíbat Romanu, předat dary a hlavně  popřát jí k jejímu úctyhodnému věku, který na nás všechny letos taky číhá.o)

Jak Radkovi, tak Romče moc děkujeme za pozvání!!!

Komentáře jsou uzamčeny.