Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

Minulý týden jsme opět zavítali na jednotaktovku do Ábíčka, konkrétně na nevkusnou interaktivní komedii z prostředí zubní ordinace s názvem „Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka“.

Představení bylo příjemné, veselé a rádi doporučíme pro ty z vás, kteří se chtějí po všedním pracovním shonu trochu odreagovat,  pobavit.o)

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

svatopluk novák

Ofi text:

Ať máte zubaře rádi nebo ne, Svatopluka Nováka si zamilujete! Je vynikající dentista a čestný muž s pevnými morálními zásadami, jen trochu moc často upadá do rozpaků. Od toho jste tu ale vy, diváci, abyste mu pomohli se rozhodnout…
Bláznivá komedie se odehrává v jedné zubařské ordinaci nejmenované kliniky, kde si zubaři originálně zpestřují běžný pracovní týden. Svým hlasováním budete mít možnost ovlivnit spád děje a to už stojí za trochu strachu v „čekárně“, nebo ne?

hrají: Jiří Ployhar, Jan Szymik, Jaroslav Vlach, Veronika Gajerová, Kateřina Petrová, Zuzana Kajnarová, Klára Jandová  

Zdroj: www.mestskadivadlaprazska.cz

Komentáře jsou uzamčeny.