internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Pár vyvolených | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Pár vyvolených

Cílem včerejšího kulturního zážitku byla černá komedie Pár vyvolených z repertoáru divadla Kalich. Petr byl bohužel zdravotně  indisponován, proto byl po dohodě všech nahrazen Petrou.o) Jak se nám líbilo naznačují hvězdičky.oP

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Obsah:

V jakémsi prostoru ne nepodobném teráriu se setká mladá žena a mladý muž. Ona je krotitelka v cirkuse, on laboratorní vědec. Zpočátku jsou si vzájemně silně nesympatičtí a až společný osud a nečekané poznání drsné reality ve které se ocitli, jim pomůže k otevření nejskrytějších komnat svých duší a dovede je k nalezení vzájemného vztahu.

Představení řeší lidské vztahy a problém překonání sobecké perspektivy v moderním světě. Kromě skvělé zábavy nabízí divákovi jak pohled do sebe sama, tak pohled na lidstvo tak nějak shora.

Summary:

Humorným způsobem Vás tato hra dovede k malému filozofickému zamyšlení, což nikdy není na škodu. Výkony herců bezvadné! Doporučuji, máte-li náladu vychutnat si dialogy nutící k občasnému zahloubání, ale zároveň pobavení.o)

Autor : Bernard Werber

Režie : Kateřina Iváková

Hrají: Lenka Vlasáková a Michal Dlouhý

 

Zdroj: upraveno z www.kalich.cz

Komentáře jsou uzamčeny.