internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Mínus dva | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Mínus dva

Úžasné představení  s hostujícími pány Polívkou a Lasicou v hlavních rolích v divadle Kalich. Rozhodně doporučujeme!

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Hořká komedie vypráví o poslední cestě dvou mužů, kteří na útěku z nemocnice dojdou skrze osudy jiných k naplnění osudů vlastních. Potkají těhotnou ženu, která je prosí, aby našli otce jejího dítěte, sebevraha, tanečníka a další hledající i hledané osoby. „Nazval bych to pozdním sběrem přátelství, najednou začínají chápat věci, které by nikdy nepochopili, kdyby se neocitli v takové tíživé, tragické situaci,“ říká o hře Boleslav Polívka. „Podle reakce diváků soudím, že humor je v této situaci osvobozující. Sami lidé se začnou bavit nad tou tragikou smrti,“ říká Milan Lasica.

Explozivnější Polívka uplatňuje své živelně tělesné a povídavé herectví vedle tiššího a do sebe ponořeného Lasici, jejichž jinakost se stále více přibližuje, až splyne ve vzájemném, herecky decentně a uvěřitelně naznačeném hlubokém vztahu obou protagonistů na hranici smrti. Konec není sentimentální, spíš ústící v poznání, že s přítelem se žije i umírá líp.

Mínus 2 je inscenace, kterou lze označit oním poněkud zprofanovaným termínem herecký koncert, při němž se diváci smějí, i když jim tak trošku zatrne v kostech z pomyšlení nad konečnou stanicí.

Herecké obsazení: Milan Lasica, Bolek Polívka, Jitka Čvančarová, Martin Hofmann

Zdroj: www.ct24.cz, www.novinky.cz

Komentáře jsou uzamčeny.