internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Maratón | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Maratón

Divadlo Bez zábradlí se vrátilo k slavnému titulu, Confortesovu Maratónu, který u nás proslavila inscenace Evalda Schorma. Na trať se postavili noví závodníci: Bohumil Klepl, Adrian Jastraban a Michal Čapka.

Představení je úžasné, má spád a občas nás tak bolelo bříško od smíchu, že to bylo k nevydržení.o))))

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO+

Obsah:

Hrdiny Maratónu jsou tři běžci: dychtivý začátečník, muž středního věku s přiměřenou dávkou zkušeností a postarší sportovec, pro nějž jde o poslední šanci. Vysilující závod, v němž málokdo běží v čele a málokdo soutěží v duchu fair play, posloužil autorovi jako metafora života. Confortésův kus vychází rovněž z kořenů absurdního divadla: tři běžci se ke konci mění na starce v roztrhaných dresech, kteří se stále groteskněji snaží doklopýtat do cíle.

 maraton

OSOBY A OBSAZENÍ

JULES NERVAL …………………………………. BOHUMIL KLEPL
NAZAIRE RIMBAUD …………………………… ADRIAN JASTRABAN
LIVAROT DUCASSE ……………………………. FILIP ČAPKA
   
   
   
ženský hlas ……………………………………… Ljuba Krbová
hlas sportovního komentátora …………… Karel Heřmánek

 

Zdroj: www.bezzabradli.cz

Komentáře jsou uzamčeny.