internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Když Harry potkal Sally | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Když Harry potkal Sally

Kamarádství mezi mužem a ženou neexistuje, vždycky je v tom sex…

Nová inscenace na repertoáru Divadla Palace je romantickou komedií o milostných vztazích a hledání toho pravého partnera. Tato hra je svěžím inteligentním dílkem s vybroušenými dialogy.o)

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Obsah:

Hra vypráví o velmi nesourodé dvojici lidí. Harry (Jiří Langmajer)  je světák, zatímco Sally (Ivana Jirešová) je zpočátku spíše trochu upjatá a nervózní z nového světa, který ji po přestěhování na Manhattan čeká. Sebevědomý Harry ji zpočátku leze na nervy, tím jak se ji okatě snaží dostat do postele. Oba se několik let nevidí, ale při dalším setkání se z nich stanou dobří přátelé. Může jim ovšem takové kamarádství vydržet? Vždyť to porušuje jedno z Harryho základních pravidel – totiž, že kamarádství mezi mužem a ženou neexistuje, vždycky je v tom sex…

Z původních antipatií se zrodí nejdřív přátelství a posléze – jak jinak – láska. Není ovšem jednoduchá, protože i Harry i Sally jsou samorosti a pečlivě si střeží svoji osobní zónu. Navíc mají talent vidět věci z nadhledu, a především s vtipem zkoumají nejen své povahy, ale podstatu samotné lásky. To přináší řadu humorných situací od předstíraného orgasmu, který Sally sehraje v rušné kavárně až po seznamovací schůzku, končící debaklem, protože se do sebe zamilují ti nesprávní – tedy Sallyina kamarádka (v obsazení Lindou Rybovou – úžasnááá!!!) a Harryho přítel (v neméně skvělém obsazení Filipa Čapky).

Zajímavým režisérským zpestřením je používání filmových dotáček, které jsou v inscenaci promyšleně používány.

Závěr:

Určitě můžeme s klidným svědomím doporučit.o)

Hrají:
Sally Albrightová                   Ivana Jirešová
Harry Burns                             Jiří Langmajer
Marie                                          Jana Stryková / Linda Rybová
Jack                                             Igor Chmela / Filip Čapka
Joe a Ira                                    Lukáš Langmajer / Rudolf Slivka
Helena                                        Zuzana Dřízhalová / Martina Sĺuková / Irena Kristeková

 Zdroj: www.divadlopalace.cz

Komentáře jsou uzamčeny.