Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Kachna na pomerančích

Brilantní komedie o jedné manželské krizi,ve které se může ocitnout kdokoli z nás. Večer plný svižných vtipných dialogů, typického britského humoru a nečekaných choulostivých situací. Pokud jste doposud o svém manželství nevěděli všechno, po shlédnutí Kachny na pomerančích budete mít jasno!

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Luiza a Hugo se mohou chlubit patnácti lety společného života. Bez jediného mráčku a viditelných problémů. Může toto harmonické soužití, kterému se někdy poněkud ukvapeně říká „štěstí“, vyvolat po čase jistou „únavu“ a chuť na změnu ? Bohužel ano. A kdo je tím vinen ? Hugo říká, že Luiza. Luiza si myslí, že má veškeré důvody tvrdit, že Hugo. A tak se Hugo pouští do těžkého boje se silným soupeřem: milencem své ženy. Volí rafinovanou a riskantní taktiku, jak získat svoji ženu zpět. Taktiku, která vedle své nesporné účinnosti skýtá celou řadu zapeklitých humorných situací.

Hrají:
Hugh Preston        Martin Stropnický
Liz Prestonová        Veronika Žilková
John Brownlow        Jan Šťastný / Michal Pešek
Patricia Forsythová    Klára Jandová / Agáta Hanychová

Zdroj: http://www.ap-prosper.cz/53/cz/kachna-na-pomerancich-william-douglas-home/

Komentáře jsou uzamčeny.