internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Jistě, pane ministře | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jistě, pane ministře

Další hrou z vinohradského repertoáru, kterou jsme se rozhodli shlídnout, je hra Jistě, pane ministře. Hezké a vůči televizní verzi i zdařilé.o)

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

OBSAH:

J. Lynn – A. Jay
Jistě, pane ministře

James Hacker, ministr pro administrativní záležitosti / Viktor Preiss
sir Humphery Appleby, tajemník ministerstva / František Němec j.h.
Bernard Wooley, osobní tajemník ministra / Jan Šťastný
Frank Weisel, politický poradce ministra / Svatopluk Skopal
Annie, manželka ministra / Simona Postlerová
Betty Oldhamová, předsedkyně parlamentní komise / Daniela Kolářová
sir Arnold Robinson, tajemník vlády / Otakar Brousek
Ron Watson, tajemník odborů zaměstnanců v dopravě / Martin Stropnický
Barbra Pritchard, tisk. tajemnice, novinářka / Eva Režnarová
Maurice, komisař EU / Jiří Žák
Vizážista / Jakub Prachař j.h. / Filip Tomsa

Délka představení: 2h 10min

Děj se skládá z řady epizod, které spojuje prostředí vysoké britské politiky se všemi jeho zákulisními intrikami a manévry. Situace, charaktery a vztahy jsou však natolik typické, že českému divákovi nemohou nepřipomenout komické aspekty „tolik blízké reality“ české politické scény. Možná právě to vysvětluje výrazný úspěch titulu již v televizní podobě, jejíž českou verzi nám zprostředkoval mistrovský dabing v podání Viktora Preisse a Františka Němce. Jsme proto velice rádi, že naši nabídku ke spolupráci člen činohry Národního divadla František Němec přijal a že společně s Viktorem Preissem vytvořil hlavní postavy i na jevišti.
Komedie Jistě pane ministře byla režijním debutem Martina Stropnického, který využil příležitosti skloubit své zkušenosti divadelní se zkušenostmi z desetileté diplomatické praxe.

J. Lynn – A. Jay

Jistě, pane ministře

Zdroj: Vinohradské divadlo

Komentáře jsou uzamčeny.