internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Foto by Zuzana Scharf | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Foto by Zuzana Scharf

Moc nás těší, že jste všichni byli stejně jako my unešení z naší ofi fotografky Zuzky Scharf, která mezi nás zapadla jako stará známá a svým osobitým přístupem k focení a lidem pro nás všechny vykouzlila nezapomenutelný zážitek z tohoto dne…….no a počkejte až si prohlídnete její fotky!!!!

ZUZKO  MOC  DĚKUJEME  a těšíme se na další akce!!!

Takže nebudeme zdržovat a mrkejte.o)

zbytek modelkovských fotek je zde http://www.tuskovi.cz/foto-by-zuzana-scharf-aneb-my-umelcio

(Odkaz na Zuzky ofi web: http://www.zuzanascharf.cz/)

4 komentáře Foto by Zuzana Scharf

 • Dáda

  Milí novomanželé,

  fotečky máte úžasné, všechny jsem prohlédla, žádnou jsem nevynechala a připadala jsem si jako bych tam byla. Krásně to máte zdokumentované. Jak vidno,tak vám dle foteček pršelo (štěstí)a doufám, že i svítilo sluníčko (a přeji vám aby vám svítilo sluníčko po celý váš život)

  Zdraví Dáda

 • Vlasta Schwangmeierová

  Ahoj Eliško a Petře, Zuzana byla fakt dobrá volba, poněvadž vaše svatební fotky jsou fakt cool. Ty červené doplňky byl také dobrý nápad. Jsem ráda, že se mohu na vaše fotky dívat na vašem vebu, protože se moc často nevidíme.

  Mějte se krásně ahoj Vlasta.

 • Eliška

  Zuzana byla jistota, nikoliv náhodný výběr a červenou mám ráda, tak proč jí nemít i na svatbě?.o)
  A kde zkoukneme my vaše fotky?:-D
  Mějte hezké prázdniny, El.

 • Pipi

  Ahoj Eli, tak jsem mluvila se Simcou a dala mi odkaz na Vase stranky. Fakt parada. Fotecky jsou nadherny, hlavne ty ze svatby…. Velka graulace a spoustu lasky a stesticka! Pipi