internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Fenomén Apple iPhone - iPhone 3G S | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Fenomén Apple iPhone – iPhone 3G S

iPhone 3G SVčera představila společnost Apple novou verzi iPhone označenou jako iPhone 3G S. Co udělá uvedení tohoto modelu se situací na trhu a co na to stávající majitelé iPhone 3G?

iPhone 3G S je z pohledu nezaujatého uživatele pouze lehce inovovaná hračka, vycházející z původního iPhone.

iPhone 3G S

Když se podíváme na parametry, zjistíme, že nový iPhone 3G S umí MMS, podporuje video a dokonce to má v našich končinách mluvit naší mateřštinou!!! Nechci tímto rejpat, ale tyto parametry a funkce již nabízejí obyčejné mobilní telefony několik let. No jo, co se dá dělat, do
Ameriky holt dorazily někderé funkce později 🙂 Mimochodem, S jako Speed.

Pro více náročné čtenáře, kteří se o iPhone chtějí dozvědět více, přikládám odkaz na Wikipedii.

iPhone 3G S

Co je ale velmi zajímavé – cena iPhone 3G a iPhone 3G S. Jako u všeho, s příchodem nové generace klesne cena předchozí o mnoho desítek procent. A to nemluvíme o hodnotě takového přístroje.

iPhone 3G S

Nyní, kdy starý model iPhone 3G nabízí například operátor T-Mobile za nedotovanou cenu 15 999 Kč vč. DPH (a na volném trhu lze sehnat ten samý 8GB model za cenu okolo 12 000 Kč), očekávám, že cena klesne o mnoho tisíc korun, přičemž hodnota nového iPhone klesne na směšných 2 až 3 tisíce Kč.

A to se pak bude jen těžko rozumně smýšlejícím uživatelům vysvětlovat, proč novinka opět stojí 16 000 Kč, když umí jen minimum navíc oproti předchůdci – a umí vlastně již několik let funkce běžné v obyčejných telefonech. Kolega to vystihl moc dobře: 10 – 15procentní zvýšení výdrže za příplatek 5 000 Kč? Nehledě na fakt, že nelze baterii vyměnit za náhradní v případě, že se baterie vybije.

1663iPhone 3G SA tak musím složit poklonu marketingu Apple, jak krásně dokáže prodat za naprosto neadekvátní cenu podprůměrně vybavený přístroj, kterým si lze i zavolat.

Tím ale neříkám, že iPhone je špatný! To vůbec ne. Jen jeho užitná hodnota mi v současné době přijde tak někde okolo 1 000 Kč, to by ovšem musel být nepoškrábaný, neopotřebovaný a s pořádným servisem, který bohužel v ČR není.

A co vy, jaký je váš postoj k iPhone?

Komentáře jsou uzamčeny.