internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Dubnové momentky – 04/2012 | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Dubnové momentky – 04/2012

Pomalu a jistě začínám pociťovat, že mi končí mateřská dovolená.o) Daniel nám za půl roku vyrostl z koupacího kyblíku. To co nás každým dnem čeká bude stále úžasné, ale už to asi nebude takový klídek s nejhodnějším, na jednom místě ležícím  miminkem.o)

Je to neuvěřitelné, že je to již skoro půl roku, co přišel na svět. Nyní skoro celý den tráví na bříšku. Vše na co dosáhne projde jeho pusinkou, což bylo dnes korunováno objevením  prvního prořízlého zoubku!.o)

Mezi velké novinky minulého měsíce patří první návštěva kurzů plavání! Voda je jeho kamarád a dokáže plavat i s rukou v puse … jak jinak.o)

Nesmím zapomenout zmínit míry, které jsou 8,5 kg a 70 cm a začínáme s příkrmy, ale o tom až příště.o)

Komentáře jsou uzamčeny.