internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Drahouškové - divadelní představení | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Drahouškové

15.3.09 Divadlo Kalich, Zedníček, Paulová a spol, odpočinkové a oddychové pobavení.

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Obsah:

Vyhledávaná dvojice našich předních komiků, Jana Paulová a Pavel Zedníček, přichází s novou komedií! Po velkém úspěchu poslední společné inscenace, hitu Bez předsudků, jež je stále na repertoáru a všude se setkává s vyprodanými sály, se Jana s Pavlem objeví v hlavních rolích komedie francouzské autorky Dany Laurentové Drahouškové. Tato komedie patří k tomu nejlepšímu, co v současné době nabízí divadelní Paříž, v níž si okamžitě získala srdce diváků. Drahouškové jsou komedií pro pět herců, která se velice vtipnou, neotřelou a výstižnou formou zabývá otázkou fungování rodiny v jednadvacátém století, tedy otázkou, jež je i u nás aktuální a stále palčivější. Pierre (Pavel Zedníček) právě přijde o místo ředitele velké televizní stanice, Marion (Jana Paulová) naopak začíná slavit úspěchy na konkurenčním kanále. Do už tak napjaté situace přichází Mariin první manžel, rozený dobrodruh Francois (David Suchařípa) s žádostí o poskytnutí přístřeší na pár dní a dcera Julie (Anežka Svobodová) chce rodičům představit svého snoubence Alexandra (Jiří Kohout)… zkrátka naši „drahouškové“ to určitě nebudou mít jednoduché!

Drahouškové - divadelní představeníHrají:
Marion: Jana Paulová
Pierre: Pavel Zedníček
Francois: David Suchařípa
Julie: Anežka Svobodová
Alexander: Jiří Kohout

Zdroj a obsah: Divadlo Kalich

Komentáře jsou uzamčeny.