internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Den D, hodina H | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Den D, hodina H

Tak jsem si myslela, že vím, co je to láska…

Zamilovala jsem se do Petra. Vzala si ho za manžela, starám se, pečuji a strachuji se o něj… Ale…je toto  konečná podoba lásky? Ano! Milovat, cítit strach o někoho, myslet na něj když nejsme spolu, kupovat maličkosti… Sakra, pořád mi něco chybí! To ještě přeci nemůže být ono!

A pak se to zlomilo. Přišla LÁSKA! Jednou takhle odpoledne, v polovině listopadu, v jedno všední pondělí. V nemocnici. Mezi cizími lidmi, tam, kde se rodí děti. Přišla konečně ta vytoužená vřelá láska, která je plně naplňující. Když o ní mluvím, mám v očích slzy,  moc a moc se o ní bojím a stále jí pozoruji, hýčkám si jí a nikdy o ní nesmím přijít! Láska, která není už jen slovem, láska, která splňuje přesně to, co jsem od tohoto slova očekávala! Náš syn!

Teď už vím, díky němu, tomu maličkému boubelatému chlapečkovi, co je to LÁSKA! Toto slovo totiž splňuje mateřství a mateřská láska. Díky Tobě Danieli už vím, co je skutečná láska, děkuji Ti za to!

 

 

3 komentáře Den D, hodina H

 • Jitka

  Nádherně vystiženo! Děti jsou úžasná stvoření. Je radost sledovat jak den po dni rostou, vyvíjí se, reagují na nové podněty, učí se a neustále nás něčím překvapují. Brzy vás čeká první opravdový úsměv, srdečný smích, nadšené vítání tatínka po návratu z práce… tak si to hezky užívejte 🙂

 • Jířa A.

  Milá rodinko,
  moc vám přeje tohle ohromné štěstí, které vás potkalo! Když čtu tyhle řádky, mám slzy v očích..Na to už není co říct 🙂
  Buďte pořád takhle šťastní, i když vám zrovna sluníčko zalaze za mrak 😉

 • Marika

  Ahoj rodino, gratuluji k Danielkovi, bude to štěstíčko. Nějak jsem nikde nenašla, kdy se přesně narodil „někdy v půlce“, já jsem 21. listopadu jako předposlední štírek, takže myslím, že bude taky do klubu :o))

  Marča