internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Chceš zhubnout? Neptej se mě jak | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Chceš zhubnout? NEPTEJ se mě jak!

Fitness je velký byznys. Pryč jsou doby, kdy k vizáži pravého džentlmena patřil úctyhodný břich a dámy se honosily bujnými přednostmi i zadnostmi jakožto odznaky zralého mateřství. Dnes se snažíme takřka všech zaoblených partií zbavit a najde se dost našich blízkých, kteří na tom dobře vydělávají.

Když podlehnete teroru módních časopisů pro úspěšné a hubené lidi a octnete se tváří v tvář vysolárkované recepční ve wellness centru, budete si připadat jako na jiné planetě. Před očima se vám budou míhat slova jako: Spinning, Stepclass, P-Class, Cardio HipHop, Fitball, Body Styling, Powerjóga, Taebo a Pilates. Každý z těch exotických systémů vám bude nabízet tu zaručeně nejrychlejší, nejzdravější a nejvíc cool cestu k vysněné tělesné schránce.

zhubnutí

Ačkoliv se ideální podoba těla dodnes řídí klasickými proporcemi antických soch, cesta k jeho dosažení se v průběhu historie hodně měnila. V posledních letech na trh začaly proudit časopisy, příručky a videokazety s novými a novými převratnými druhy cvičení, které společně hlásaly jedno: Jen my nabízíme zaručeně zdravý a účinný systém založený na nejnovějších poznatcích. Když se podíváte na zásady těchto systémů, zjistíte, že vám vlastně slibují, že zhubnete rychle, bez přílišné námahy, tam, kde chcete, ale budete za to muset někomu pořádně zaplatit. Což zní přinejmenším podezřele. Každý pohyb je ale lepší než pohyb žádný, a když už zamáznete měsíčně tisícovku za permanentku do fitka, tak vás to alespoň donutí do něj opravdu zajít a něco se sebou podniknout. Všechny ty sliby s exotickými jmény natištěnými v barevných brožurách ale berte hodně s nadhledem. Až budete stát před recepcí a bezradně si prohlížet rozvrh zaručeně nejlepších způsobů cvičení, tak si s tím vůbec nedělejte hlavu a klidně si mezi nimi vyberte poslepu. Nebo si dojděte koupit boty a jděte si zaběhat.

Fitness mýty

NAŠE CVIČENÍ JE TO NEJLEPŠÍ CVIČENÍ

Tvrzení: Známe ten nejlepší způsob, jinde ztrácíte čas a ruinujete si tělo.

Realita: 99 % všech cvičebních systémů je v podstatě identických a nahraditelných přirozeným pohybem.

JE PŘESNĚ ZACÍLENÉ NA PROBLÉOVÉ PARTIE

Tvrzení: Jste vlastně úplně v pohodě, jen potřebujete shodit trochu tady na stehnech /břiše, lýtkách, zadku…).

Realita: Cvičení, které oloupává tuk z jedné části těla, neexistuje. Pokud chcete shodit pneumatiku kolem břicha nebo faldíky na stehnech, budete muset zhubnout všude.

NEPŘETĚŽUJE ORGANISMUS

Tvrzení: Naše cvičení nezatěžuje organismus a je šetrné ke kloubům.

Realita: Bez zatěžování organismu to bohužel nefunguje. Nejúčinnější cvičení jsou ta, která zapojují co největší část těla, jinými slov y-co nejvíc kloubů. Tabulku čokolády spálíte hodinou běhu nebo veslování. Když tu hodinu budete kmitat předloktím, ušetříte kolena, ale vážně nezhubnete.

NEDOCHÁZÍ K NEŽÁDOUCÍMU NÁRŮSTU SVALŮ

Tvrzení: I pouhý pohled na činku promění křehkou vílu v barbara Conana.

Realita: Milé dámy, pěstování svalů je věda a mnohaletá intenzivní dřina, která se vám jen tak náhodou nepřihodí. Správné cvičení s činkami vám svaly nezvětší, ale zpevní. Odpadnou vám tím pádem obavy o „přetížení kloubů“.

PŘINÁŠÍ RYCHLÉ VÝSLEDKY

Tvrzení: Výsledky přijdou za 14 dní.

Realita: Ano, budete se cítit líp. Na to, aby se cvičení opravdu projevilo na zanedbaném těle, jsou ale třeba měsíce.

TAJEMSTVÍ JE V POMŮCKÁCH

Tvrzení: Naše pomůcka zaručuje nárůst účinnosti o stovky procent.

Realita: Naprostá většina pomůcek jsou šidítka, která mají za úkol z vás vytáhnout peníze a zakrýt fakt, že se kvůli zhubnutí musíte zpotit.

Zdroj: upraveno z čilichili.cz

Komentáře jsou uzamčeny.