internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Cavewoman - Jeskynní žena - divadelní představení | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Cavewoman – Jeskynní žena

7. 6. 2009 jsme navštívili dlouho očekávané divadelní představení Jeskynní žena – Cavewoman. Představení bylo prezentováno jako volné pokračování veleúspěšné hry Jeskynní muž – Caveman. Jak se nám toto představení líbilo zjistíte dále.

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Jeskynní žena - Cavewoman - promo grafika

Oficiální popis:
Monodrama Jeskynní žena, jehož hlavním a jediným hlasem je vynikající herečka Anna Polívková, jednoduchou a humornou cestou promlouvá o vážných problémech. Jeskynní žena hledá odpovědi na základní otázky vztahu mezi mužem a ženou, hledá ideály a pochopení. Vnímá svět jako žena, která ví co chce, a která hledá štěstí po boku muže. Má své naděje a sny. Bohužel se stává, že ve vztahu s mužem je potřeba snít i ve dne… Průměrný svůdník ji tedy neuspokojí, ale není vybíravá, pouze chce někoho, s kým může večer klidně usínat.

Hraje: Anna Polívková

Adaptace: Halina Pawlovská

Divadlo: Divadlo Radka Brzobohatého

Naše zhodnocení:

Pro znalce Cavemana rozhodně NEdoporučujeme, zcela určitě byste si z tého hry neodnesli adekvátní umělecký zážitek. Pouze velké zklamání .o(

Zklamal především scénář, výkon hlavní představitelky byl vzhledem ke zmíněnému celkem dobrý (nicméně dokážeme si představit, že jiná představitelka by dokázala z toho mála ve scénáři vykřesat o ždibíček víc).

Potenciálně investované penízky do vstupenky (a rozhodně ne malé) radši utraťte na jakémkoliv jiném představení (v tomto divadle doporučujeme Edith Piaf.o))

1 comment to Cavewoman – Jeskynní žena

  • Jan Holík "Caveman"

    Jsem na to moc zvědavej. Jestli je všechno tak jak říkáte, tak jsem zklamán. Hlavně proto, že bude toto představení parazitovat na „slávě“ Cavemana. Jo jo. Je to boj. Tak se zatím mějte. Holiksson