internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Čardášová princezna - muzikál | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Čardášová princezna

10. dubna 09 jsme opět vyrazili za kulturou. Tentokrát na Čardášovou princeznu do Karlína. Dívat se bylo skutečně na co.o)

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Obsah:

Nejlepší a nejznámější opereta Emmericha Kálmána a jedna z nejlepších světových operet vůbec, se vrací na jeviště Hudebního divadla Karlín. Nové nastudování ve spolupráci s maďarským BUDAPESTI OPERETTSZÍNHÁZ si dává za cíl přilákat na operetu široké spektrum diváků.

Tato verze slaví úspěchy nejenom v Budapešti, ale i v Salzburgu, Mnichově, Petrohradě a dalších evropských městech.

Za úspěch vděčí nesmrtelná Čardášová princezna nejenom úchvatné hudbě, ale i vtipnému libretu.

Mladý vídeňský kníže Edwin se zamiluje do hvězdy budapešťského kabaretu Orfeum Sylvy Varescu. Sylva ale odjíždí na turné do Spojených Států a Edwin je povolán zpátky ke svému pluku. Aby Edwin Sylvě v odjezdu zabránil, udělá okamžité rozhodnutí: nabídne Sylvě manželství a své rozhodnutí stvrdí ještě tentýž večer před notářem přímo v Orfeu. Současně ale přichází od jeho rodičů formální oznámení Edwinových zásnub se sestřenicí Anastázií. Sylva se o zasnoubení dozví a rozhodne se, že Edwina vytrestá…

Ale víc už prozrazovat nebudeme. Přijďte se podívat do Hudebního divadla Karlín, jak to nakonec s Edwinem a Čardášovou princeznou Sylvou dopadne.

Obsazení:

Sylva          Iveta Dufková, Sisa Sklovská
Edwin         Aleš Briscein, Marián Vojtko
Boni         Karel Škarka, Jan Urban
Stasi         Dita Hořínková, Míša Nosková
Anhilta     Pavla Břínková *
Feri Bacsi     Jan Ježek, Oldřich Kříž
Miška/Alfons     Roman Škoda
Kníže         Oldřich Král
Schulteis     Václav Vostarek
Rhonsdorf     Jiří Schoenbauer
Kisch         Josef Oplt

Zdroj: www.hdk.cz

Komentáře jsou uzamčeny.