internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Bůh masakru | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Bůh masakru

 Shlédnutá inscenace Činoherního klubu je hereckým koncertem pouhých čtyř herců. Všichni herci během celé hry Bůh masakru téměř nesejdou z jeviště, a přestože více než na dějových zvratech je inscenace založena na vzájemné konverzaci, dramatický náboj v ní rozhodně nechybí.

Doporučujeme!.o)

„Lehkost je nezbytná, jinak by tragika byla smrtící.“ (Yasmine Reza, autorka)

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Francouzská dramatička, spisovatelka a herečka Yasmina Reza, která v příštím roce oslaví padesátiny, se v divadelním světě těší nemalému renomé. V Činoherním klubu nastudovali pod vedením talentovaného a ceněného Ondřeje Sokola její hru Bůh masakru.

Obsah:

Jsme lidé kultury, rozumu, anebo jsme jen bezmocné individuální oběti svých pudů? Hra, během níž se bortí očekávané stereotypy chování…

Dva manželské páry se setkají v bytě jednoho z nich, aby nadmíru počestně rozhodli o konfliktu mezi jejich malými nezdárnými syny. Běžná potyčka totiž skončila vyraženými zuby jednoho z výtečníků. Snaha o korektní domluvu mezi dospělými ale vezme postupně za své, jakmile se začnou naplno projevovat charaktery vybičované do citových extrémů. Poselství hry je více než jasné: Vychovaní dospělí se dokážou rvát mnohem otřesněji než nevychované děti. Zvlášť když jsou inteligentní, zkušení a světa znalí. A když spontaneitu nahradí cílený psychický útok.

Párové dvojice Miroslava Pleštilová-Vladimír Kratina a Ivana Chýlková-Jaromír Dulava nemají slabé místo ani v jedné z rolí. Zejména poté, co v příběhu čtveřici rodičů stoupne do hlavy alkohol, herci se pečlivě drží předepsané charakteristiky postav a každý umocní v opilosti se zdařilou sebeironií tu emoci, která je pro danou roli typická (hysterie, hněv, apatie).

Hrají:
Michel Houllié / Jaromír Dulava
Veronika Houlliéová / Ivana Chýlková
Aneta Reilleová / Miroslava Pleštilová
Alain Reille / Vladimír Kratina

Zdroj: upraveno z www.aktualne.cz, www.i-divadlo.cz


Komentáře jsou uzamčeny.