internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Bavlněná svatba aneb 1. výročí | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Bavlněná svatba aneb 1. výročí

V sobotu jsme nad torzem zmrzlého svatebního dortu  vzpomínali, jak jsme se před rokem brali.o)

Jaké je to po svatbě?

Původně jsem chtěla kratičkou úvahu napsat měsíc, dva po svatbě. Nakonec jsem se k tomu dostala až dnes, tj. jeden rok a jeden den poté.o)

Mnoho lidí, kteří svatbu odmítají, říká, že v dnešní době je svatba zbytečný přežitek. Samozřejmě, že úřední potvrzení není zárukou spokojeného života.  Svatba pro nás však byla obřadem a oslavou toho, že spolu chceme žít a tvořit vlastní budoucnost pod společným jménem. Hlavně je to krásný pocit, když lidi, které máte rádi, přijdou právě kvůli vám a aby s vámi tuto radostnou událost společně oslavili. Navíc je svatba hezkým milníkem v životě – byla by škoda se o něj připravit.

Z pohledu odpůrců svatby se u nás po svatbě mnoho nezměnilo. Vrátili jsme se do stejného bytu, žijeme spolu stejně jako před ní. I když to na první pohled vypadá, že věci jsou stejné, není to pravda. Ráno, když se probouzím vedle svého muže, vím, že jsme zase o kus dále. Prostě po svatbě je to lepší a všem, kteří ještě váhají zda se vzít, to vřele doporučuji.o)

Nejčastější otázky, kterým jsem po svatbě čelila, byly:

* Museli jste se brát? – Nemuseli, chtěli.o)

* Jaké to je být vdaná? – Nádherné.o)

* Jak si zvykáš na nové příjmení? – Trošičku jsem bojovala, ale po roce už jsem si zvykla a slyším na „Matuškovou“.o)

* Změnilo se něco? – Ano, nejsem stará slečna, nýbrž mladá paní.o)

* Ostatní intimnosti a jejich důsledky? – Odpověď na tyto otázky neposkytujeme neb je to ryze naše soukromá záležitost a věříme, že to respektujete!.o)

… pokračování čekejte za rok

© Eliška

….nyní už jen pár obrázků torza dortíku a kytičky, kterou jsem dostala.o)

2 komentáře Bavlněná svatba aneb 1. výročí