internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Baron Prášil | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Baron Prášil

14 dní po premiéře jsme se rozhodli i my, že v Hybernii shlédneme nový muzikál Baron Prášil, na který jsou v médiích skutečně rozporuplné recenze.  Náš pohled na představení si můžete přečíst níže.o)

Summary: Renčovi se podařilo vytvořit svižný muzikál. Dvě půle v délce 55  minut (včetně děkovačky) jsou pro rodiny ideální a diváci všech generací se nemusí nudit. Ale Jesus nebo Krysař to rozhodně není, to si musíme přiznat.o)

Naše hodnocení: Hodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KOHodnocení - hvězdička - KO

Stručný obsah:

„Baron Prášil“ začíná na plese carevny Kateřiny Veliké, který pořádá na počest Hieronyma Karla Friedricha von Münchhausen, zvaného baron Prášil. I když se zdá, že se baron nedostaví, překvapí všechny svým příletem na dělové kouli. Po úvodu na plese se ocitáme v Penzionu u Prášila, malé rozpadlé barabizně uprostřed newyorkských mrakodrapů. Tam se setkáváme s Frankem, který touží po pokojské Patricii. Za to druhá pokojská Gita touží spíše po penězích a vystupuje v příbězích jako sexuální symbol. Nechybí proradný správce Wilcox s manželkou Evelínou, kteří se snaží přimět barona, aby prodal svůj penzión a oni mohli místo něj postavit lukrativní obchodní centrum. Proto si přivolali na pomoc soudní znalce – psychiatra Nomena a notáře Omena, kteří mají z barona udělat nesvéprávného blázna. Prášil vypráví ve svém penziónu neuvěřitelné příhody ze svých minulých životů – setkání s Vulkánem v nitru Etny, lov jelena s obrovskou třešní mezi parohy, setkání se sultánem v jeho harému v Cařihradu nebo lodní dobrodružství, které skončí v břiše velryby. Všechny postavy z penziónu se v rámci příběhů Prášila mění v nejrůznější postavy, jejich charakter však zůstává nezměněn.

Vychvalované triky:

Jak lze ze stručného shrnutí poznat, muzikál se odehrává v nejrůznějších prostředích, která se velice rychle mění. Tvůrčí tým se rozhodl využít v praxi novou technologii, tzv. mapping. Ta spočívá v promítání prostředí na 3D objekty. Veškeré kulisy jsou tak pouhé bílé obrysy a na ně se promítá interiér penziónu, sultánův harém nebo vnitřek Etny. V kontextu představení se jedná o velice dobrý tah, protože prostředí je opravdu mnoho. Projekce jsou většinou udělány kvalitně, dojem místy ruší jakési pozadí, které lze přirovnat k bateriím Windows Media Playeru (nebo jiných hudebních přehrávačů) a působí kýčovitě a prvoplánově. Někdy také projekce nesedí na objekty, pokud je technici nepřesně umístí. Celkově si ale představení bez využití projekcí nedokážeme představit a „Baron Prášil“ je jedním z prvních muzikálů, který je využívá smysluplně a ne jen pro „efekt“.

Filip Renč se vždy snaží na jevišti vytvořit originální podívanou, v tomto případě se mu to podařilo. Baron Prášil skutečně přiletí na dělové kouli (a na závěr zase odletí), v nitru Etny skutečně šlehají čtyři velké plameny (diváci v prvních řadách mají velice naturalistický zážitek), Prášil prolétává středem země i kráterem sopky, tanečníci i sólisté létají nad celým jevištěm. Souhrnně by se dalo říci, že předpoklady pro velkou podívanou Renč splnil a většina diváků bude odcházet s dojmem jedinečné podívané.

Zrůdnost:

Falešný step! au au au

Obsazení:

Rocková alternace Daniela Hůlky v podobě Pepy Vojtka byla milým překvapením. Sice nevyzpívá všechny výšky čistým hlasem, ale výrazně u něj ubylo chrapláků a se zapojením hereckého výrazu je na Pepu radost pohledět. Po pravdě si v této „hravé“ roli nedokážeme představit Daniela Hůlku. Vilém Čok zahrál se svým specifickým pěveckým podáním záporáka Wilcoxe. Roli Patricie s přehledem zvládla Zdenka Trvalcová, jejího partnera Franka suprově vyšvihnul Tomáš Savka. Pěvecky rovněž kladně překvapila Kateřina Brožová v roli Evelíny. Největším průšvihem byly role Nomena a Omena – Ivo Pešák a Jakub Wehrenberg nás tedy vůbec nenadchli a jejich výstupy byly vysloveně rušivým elementem.o(

Summary:

Baron Prášil rozhodně překvapil. Je cílený na diváky, snaží se ohromit efekty a pokročilými jevištními technologiemi a daří se mu to vcelku slušně. Je to rodinný muzikál, který svou hudbou a hereckými výkony neurazí a můžeme doporučit, abyste se i vy nechali unést na křídlech fantazie.o)

Zdroj: upraveno z www.musical.cz

Komentáře jsou uzamčeny.