internet bestreplicawatchsite.com.you could try here swiss replica rolexes.article source https://www.wannawatches.com/.he has a good point replica watches.i thought about this https://www.watchesreplica.es/.try here https://www.polskareplika.pl/.view it now who sells the best replica watches.Wiht 50% Discount https://replicawatches1for1.net/.this hyperlink https://www.smartwatchesdeal.com/.Buy now noob replica watches for sale.get more replica luxury watches.Discover More https://www.domainswatches.com.look at here https://www.flowerswatches.com/.you can find out more omega replica watches.here you can find the best tag heuer replica.hop over to this web-site newstagheuer.com.Up To 80% Off hublot replica.try this website www.mapwatches.com.Top Quality realestatebellross.com.clone carbreitling.
Ať žije Albert aneb zde se vždy pobavím! | Tuškovi.cz

Štítky

Anketa

Jak často navštěvujete tyto stránky?

Prohlédnout výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ať žije Albert aneb zde se vždy pobavím!

Dovolte mi se s vámi podělit o zážitek z dnešního rána. Hned v úvodu, ale musím podotknout, že podobných zážitků mám spoustu a spolu se mnou jistě i další zákazníci, protože prodejna Albert na Praze 10 v ulici V Předpolí je fakt COOL!!!.o)

Ráno jsem se poctivě připravoval do práce a podařilo se mi vyšetřit pár minut, proto jsem se rozhodl zajít do Albyho pro nějaké to ovoce na přežití dnešního pracovního dne.

Hned ve dveřích mě potěšilo, že u pokladen prázdno! Beru tedy košík a rozhlížím se po ovoci. Červené víno za Kč 26,-, nektarinky a broskve za Kč 29,- , no nic, jdu dál….a hle vidím hrušky za Kč 9,90/kg. Tak to je jasný, ty chci!!! Nabral jsem zhruba 3 kg a zamířil k pokladně. U pokladen pořád nikdo, takže za půl minuty musím být vyřízený, abych mohl vyrazit směr metro.o)

Ale teď to teprve začíná být veselé!!! Pokladní váží, markuje a s klidem na rtech po mně chce přes 90 Kč. Zaprvé nejsem blbej a dokážu si spočítat, že 3 kg á Kč 9,90/kg musí stát kolem 30 Kč a za druhé bych si nenabral něco, na co mám připravených cca. 40 Kč v drobných.o)

Slušně žádám, aby někoho zavolala, neboť toto odmítám zaplatit. Mezitím se začala tvořit fronta. Za mnou je paní s mini nákupem, pán jen s novinami, za ním nějaká slečna s jogurtem, která očividně ukrutně pospíchala. Za chvilku na mé vyžádání přišla paní vedoucí, s klidem to odblokovala a odešla dozadu nastavit do systému správnou cenu. Mezitím ovšem asi nezmáčkla nějakej čudlík na kase, takže jsme všichni stáli a čekali.o) Asi za dvě minuty telefon, že to má paní pokladní celé zrušit a brát další zákazníky, neb asi nějaký technický problém v zákulisí. Pouštím před sebe paní. Paní bylo naúčtováno za půlku chleba, hlavičku česneku a máslo Kč 127,-. Pokladní jen zablekotala a už se zase reklamovalo. Opět přikvačila paní vedoucí, tentokrát to byl česnek – jedna hlavička Kč 79,-. Super. Nakonec paní odbavena, za námi pán s novinami a nas*aná slečna, která se evidentně jogurtu nechtěla vzdát.o)

Pustil jsem pána.

Těsně před tím než jsem chtěl pustit chvátající slečnu se přihnala paní hlavní s tím, že už je vše správně nastavené. Takže hrušky zvážené podruhé, platím 30 Kč a ještě ve dveřích mě předbíhá chvátající slečna.

No nic, říkám si, dobrej bussiness.o) Času naštěstí dost, pomalu se přesouvám k metru. Chvátající slečna přede mnou utíká jak šílená – rozhodla se, že jednu zastávku tramvají vezme po svých. A já? Jak si tak jdu, vidím, že přijíždí tramvajka. V klidu přejdu ulici, nasedám do prázdné tramvaje. Z okna vidím, jak chvátající slečnu málem srazilo auto, jak běžela přes přechod na červenou.

V poklidu dojedu na metro, vystupuji a s chvátající slečnou společně vcházíme do vestibulu metra. Ona udýchaná, ale s jogurtem, já spokojený s hruštičkami za 9,90 Kč.o)

Ať žije Albert!

© Petr

Komentáře jsou uzamčeny.